انرژی پاک، هوشمندانه‌ترین انتخاب

تهران، شهرک غرب، انتهای بلوار شهید دادمان، پژوهشگاه نیرو، ساختمان فناوری، طبقه اول، واحد ۱۰۶

درباره شرکت هورسان انرژی نوین ایرانیان

معرفی هورسان انرژی نوین ایرانیان

شرکت هورسان انرژی نوین ایرانیان با هدف پایه ­گذاری نگاهی نو به حوزه انرژی­ های تجدیدپذیر در سطح ملی و منطقه­ های تأسیس شده است. این شرکت با بهره ­گیری از متخصصان توانمند فنی و علمی قادر به ارائه خدمات مختلف در زمینه انرژی­ های تجدیدپذیر می­باشد. تیم فنی، مهندسی و اجرایی شرکت با بهره­ مندی از کارآمدترین متخصصانی که سالها در صنایع مختلف کشور  مشغول به فعالیت بوده­ اند، توانایی طراحی و اجرای کامل انواع سیستم­ های خورشیدی به ­صورت منفصل از شبکه (Off-grid) و یا انشعابی متصل به شبکه (On-grid) بر اساس استانداردهای بین­ المللی و استانداردهای ملی داخلی را دارد.

شرکت هورسان انرژی نوین ایرانیان  با همکاری مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی در حال طراحی و ساخت اینورتر خورشیدی نیروگاهی است.

 

چشم انداز شرکت

ما می خواهیم تا سال 1410 به اهداف زیر دست یابیم:

⚫ بزرگترین و معتبرترین شرکت تخصصی در حوزه انرژی خورشیدی در سطح ملی و منطقه ای

⚫ مرجع علمی و تخصصی در زمینه پژوهش و گسترش دانش خورشیدی در کشور

⚫ قطب بومی سازی تجهیزات خورشیدی در کشور

گواهینامه ها

همایش و نمایشگاه ها

سخن مدیرعامل

امروزه کارشناسان بر این باورند که بحران انرژی یکی از مشکلات اساسی تمامی کشورهای جهان بشمار می آید و آینده حیات بشریت را تهدید می‌کند. زندگی بشر امروزی به طور مستقیم و غیرمستقیم به منابع مختلف انرژی از جمله نفت، گاز، زغال سنگ و … وابسته است و تصور زندگی بدون دسترسی به این منابع دشوار و حتی غیرممکن است. کاهش منابع فسیلی، خطر نیروگاه‌های هسته ای، افزایش چشمگیر نیاز به انرژی فسیلی جهت مصارف صنعتی (خصوصاً در کشورهایی که درحال نزدیک شدن به مرحله صنعتی هستند)، سازگاری با محیط زیست و کنترل آلودگی هوا و اثر گازهای گلخانه ای و بسیاری عوامل دیگر منجر به گسترش سرمایه گذاری کشورهای مختلف در حوزه انرژی های تجدیدپذیر شده است.

شرکت هورسان انرژی نوین ایرانیان با هدف پایه گذاری نگاهی نو به حوزه انرژی های تجدیدپذیر و با تکیه بر دانش و تجربه متخصصان داخلی تأسیس شده است. ما برآنیم تا به یاری حق، گامی بلند در حوزه انرژی های تجدیدپذیر برداشته و به عنوان شرکتی توانمند و برندی معتبر در سطح ملی و منطقه ای شناخته شویم و تمام همت و تلاش خود را به کار خواهیم بست تا پرچمدار نوآوری و شکوفایی در این صنعت باشیم.