انرژی پاک، هوشمندانه‌ترین انتخاب

تهران، شهرک غرب، انتهای بلوار شهید دادمان، پژوهشگاه نیرو، ساختمان فناوری، طبقه اول، واحد ۱۰۶

پیشرفته ترین پنل های خورشیدی در دنیا - هورسان انرژی نوین ایران

پیشرفته ترین پنل های خورشیدی در دنیا

پیشرفته ترین پنل های خورشیدی در دنیا

برای نصب پنل های خورشیدی در ابتدا باید سرمایه قابل توجهی را صرف خرید صفحات خورشیدی و تجهیزات خورشیدی دیگر کنید. همچنین عمر بالای پنل خورشیدی، باعث می شود شما به دنبال بهترین پنل پیشرفته خورشیدی باشید. احتمالا تا کنون موسسات و شرکت های زیادی را برای خرید جستجو کردید و متوجه شدید بهترین پنل پیشرفته خورشیدی، پنلی است که بیشترین کارایی را داشته باشد. برای اینکه بهترین پنل خورشیدی پیشرفته روز جهان را برای ملک مسکونی و تجاری خود خریداری کنید؛ باید به عوامل محیطی و ساختاری زیادی توجه کنید.

عوامل محیطی موثر بر بهروری خورشیدی

عوامل محیطی از جمله عواملی است که می توانند بر روی کارایی بهترین پنل پیشرفته خورشیدی نیز تاثیر بگذارد، پس توجه به آن‌ها بسیار لازم است. عواملی نظیر تاثیر دما، تاثیر آب و هوا و شرایط جوی و رنگ صفحه محافظ پشت صفحه خورشیدی بر بازدهی بالا پنل تاثیر می گذارد.

عوامل ساختاری

مواردی وجود دارد که باید در هنگام نصب به آن توجه کنید وگرنه ممکن است کارایی پنل خورشیدی ملک تجاری و مسکونی شما را کاهش دهد:

  1. نوع پنل خورشیدی
  2. راندمان اینورتر
  3. جهت گیری پنل خورشیدی

چرخه حرارتی

بهترین برندهای پنل خورشیدی در سال 2023

پنل پیشرفته خورشیدی 2023

در سال های اخیر متوسط راندمان پنل های خورشیدی از 15 درصد به 22 درصد رسیده است. این جهش راندمان می تواند توان یک پنل خورشیدی استاندارد را از 250 وات به 400 وات برساند. در صنعت تولید پنل خورشیدی همچنان به روز ترین پنل های خورشیدی را SunPower Maxeon می سازد. در سال 2023 تعداد تولیدکنندگان پنل خورشیدی پیشرفته، افزایش یافته است تا جایی که شرکت هایی توانسته‌اند پنل های خورشیدی با بازده 22.8 درصد بسازند. شرکت LONGi Solar توانسته است سلول های هیبریدی به بازار عرضه کند که بر اساس یک بستر سلولی نوع p ساخته شده است و بازده 22.8درصد دارد. از جمله پنل پیشرفته خورشیدی دیگر که در بازار موجود است پنل های Canadian Solar، REC و Panasonic است. این پنل ها دارای سلول های HJT نوع N هستند. قابل توجه است که راندمان پنل های ساخته شده جدید 22 درصد است.

امروزه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، پانل هایی با کارایی بالا از سلول های نوع N ساخته می شوند. این نوع سلول ها نرخ پایین تری از تخریب ناشی از نور دارند. درصد تلفات در این سلول ها در طول سال به میزان 0.25 درصد است. عمر بالای پنل های خورشیدی با سلول N به 25 سال می رسد. پنل خورشیدی منعطف از جمله پنل پیشرفته خورشیدی است که بسیار سبک و انعطاف پذیر است که در اندازه ماژول 2 – 72 سلولی ساخته می شود.

لینک منبع:  https://www.cleanenergyreviews.info/blog/most-efficient-solar-panels- https://www.forbes.com/home-improvement/solar/most-efficient-solar-panels/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.