انرژی پاک، هوشمندانه‌ترین انتخاب

تهران، شهرک غرب، انتهای بلوار شهید دادمان، پژوهشگاه نیرو، ساختمان فناوری، طبقه اول، واحد ۱۰۶

آموزش

با توجه به استقبال گسترده سرمایه گذاران در حوزه انرژی های تجدیدپذیر خصوصا انرژی خورشیدی، تربیت نیروی متخصص انسانی بیش از پیش مورد توجه قرار دارد. بازار بزرگ صنعت تجدیدپذیر در ایران و جهان، نیازمند نیروی کارآمد و با تجربه ای است که بتواند بخوبی از عهده این مسئولیت بزرگ برآید.

با توجه به سند چشم انداز شرکت هورسان انرژی نوین ایرانیان، این شرکت تصمیم گرفت با تکیه بر تجربه و دانش متخصصان خود، قدم در مسیر تربیت نیروی انسانی گذاشته و مسئولیت اجتماعی خود در حوزه توسعه دانش فنی را به خوبی ایفا نماید. لذا برگزاری کارگاه های آموزشی و دوره های تخصصی در دستور کار شرکت قرار گرفت تا دانش تجدیدپذیر حتی در دور افتاده ترین نقاط ایران به بهترین شکل ممکن گسترده شود. دوره های تخصصی شرکت هورسان انرژی به دو دسته زیر طبقه بندی می شود:

🟢دوره های تخصصی خورشیدی

🟢دوره های تخصصی برق

 دوره های تخصصی خورشیدی عبارتند از:

🟢دوره جامع مفاهیم بنیادی، قوانین و دستورالعمل ها

🟢دوره تخصصی طراحی سامانه های خورشیدی با نرم افزار PVsyst

🟢دوره تخصصی نصب و راه اندازی سامانه های خورشیدی

🟢طراحی تخصصی وایرینگ و سیم کشی سامانه

🟢طراحی سیستم ارتینگ و صاعقه گیر

🟢طراحی سیستم مانیتورینگ

 

شرکت هورسان انرژی نوین ایرانیان آمادگی دارد دوره های حضوری خود را علاوه بر تهران، در هر گوشه از کشور عزیزمان ایران به فراخور شرایط، برگزار نماید. لذا هر یک از نهادها، سازمان های دولتی و حمایتی، شرکت های خصوصی و … که درخواست برگزاری دوره آموزشی به صورت گروهی را دارند، درخواست خود را از طریق لینک زیر به شرکت ارسال نموده تا در اولین فرصت با ایشان تماس گرفته شود.